Податкова знижка

Податкова знижка

Волинська юстиція проводить інформаційну кампанію про податкову знижку на навчання

Юстиція Волині упродовж тижня у рамках проекту «Я маю право» розповсюджувала плакати про податкову знижку на навчання у закладах освіти Луцька. У першу чергу відвідали виші, з якими підписано меморандум про співпрацю, а згодом – інші навчальні заклади обласного центру та регіонів. Відтепер студенти та учнівська молодь будуть обізнані у своїх правах щодо податкової знижки на навчання. Керівництво закладів підтримало акцію, адже вона надає суттєві знижки в освітніх витратах.

Варто зазначити, що до інформаційної кампанії долучилися і надійні партнери Управління юстиції та проекту «Я маю право!» – управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації. Це дасть змогу охопити якомога більше закладів освіти, у першу чергу там, де здійснюється оплата за навчання.

Нагадаємо, податкова знижка на навчання – це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) у зв`язку з оплатою нею послуг навчання. Право на таку знижку мають громадяни України, які оплачують навчання у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти за себе або члена його сім`ї 1-го ступеня споріднення (батьки, чоловік/дружина, діти, у тому числі усиновлені).

Наразі робота над розповсюдженням плакатів «Податкова знижка на навчання» продовжується.

Богдана ХОМА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%