Секрети успішного лідерства

Секрети успішного лідерства

Коледж технологій, бізнесу та права відвідав бізнесмен, власник компанії «Global Leadership», консультант у сфері бізнес-освіти й особистого розвитку Джесі Л. Джеймс.

У рамках українсько-американської співпраці він організував для студентів навчального закладу семінар, присвячений темі лідерства та особистісного розвитку.
У рамках українсько-американської співпраці він організував для студентів навчального закладу семінар, присвячений темі лідерства та особистісного розвитку.
Крім того, на заході були присутні його співвітчизники Марк Белл та Роберт Хаторі.
Тренери розповідали, як правильно розподіляти час, відчувати свого клієнта та максимально використовувати наявні ресурси. Американські гості підготували для волинської молоді комплекс неординарних вправ та цікавих тестів, які допомогли краще зрозуміти себе як особистість та правильно організувати своє дозвілля.
Студенти також роздумували разом із учасниками заходу над такими важливими питаннями, як проблема вибору, виокремлення життєвих пріоритетів, особистісної свободи.
А, зважаючи на те, що спілкування проходило виключно на англійській мові (практично без допомоги перекладача), то в студентів була прекрасна можливість попрактикуватися у комунікації іноземною мовою з її носіями.Після закінчення організатори подарували всім учасникам семінару примірники книги Джесі Л. Джеймса «Справа наповнювати сенсом життя. Форми» з автографом, солодкі подарунки та сертифікати, які засвідчили участь у тренінгу. Також члени «Global Leadership» пообіцяли ще раз повернутися до м. Луцька та відкрити ще більше секретів успішного лідерства для вихованців цього навчального закладу.
Варто зазначити, що така зустріч є не першою для коледжу. Учасники «Global Leadership» з 1996 р. приїжджають до України та працюють у Києві, Львові, і уже втретє відвідують наше місто із пізнавальними лекціями на різноманітну тематику. Так, минулого року провідні спеціалісти компанії «Chick-fil-A» Марк Уокер, Ренгером Гатрідж та Роберт Гатторі поділилися зі студентами власним досвідом ведення успішного бізнесу. За результатами минулорічного тренінгу студенти дізналися, як правильно запроваджувати маркетингову стратегію компанії з метою успішного її розвитку та очікуваного прибутку.
Такі заходи дозволяють активній молоді почерпнути ідеї для майбутньої реалізації у професійній діяльності та попрактикуватися у спілкуванні іншою мовою, що теж є запорукою успішної самореалізації.

Богдана ХОМА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%