Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця


8-10 жовтня делегація коледжу технологій, бізнесу та права відвідала з дружнім візитом Комплекс шкіл економічних та уніформових імені генерала Владислава Андерса в м. Хелмі.

Волинські викладачі взяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Польща Прибалтійська – правові та економічні наслідки, до 100-річчя відновлення Незалежності», яка проходила в Інституті математики та інформатики Державної вищої професійної школи. 
Крім того, в рамках візиту була запланована ознайомлювальна екскурсія в Центр технічного навчання Державної вищої професійної школи м. Хелма.
Варто зазначити, що співпраця між навчальними закладами розпочалася ще в 2005 р. Лист – запрошення від Спілки шкіл економічних і ІІІ загальноосвітнього ліцею імені генерала Владіслава Андерса до співпраці з обміну досвідом надійшов у вересні того року. Результатом дружньої зустрічі стало підписання 9 листопада 2005 р. Договору про співпрацю у рамках Програми Сусідства Польща – Україна – Білорусь Interreg III A/ TACIS CBC. 
Тож уже більше десяти років коледж технологій, бізнесу та права взаємодіє з учбовим комплексом у м. Хелмі. За цей час було проведено безліч конкурсів, конференцій та зустрічей. Окрім навчальної роботи, у студентів та викладачів є можливість поспілкуватися у неформальній обстановці, обмінятися думками і ідеями.
Окрім Комплексу шкіл економічних та уніформових імені генерала Владислава Андерса в м. Хелмі, викладачі та студенти коледжу мають можливість поспілкуватися і з представниками інших навчальних закладів України та Європи, які взаємодіють із польськими колегами. А це позитивно впливає на формування навчального процесу, розширює світогляд, удосконалює знання та професійні навички.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%