Багатообіцяюча взаємодія

Багатообіцяюча взаємодія


3 жовтня 2018 р. був підписаний Меморандум про співпрацю між головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області та Коледжем технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Предметом Меморандуму стала співпраця у проведенні спільної освітньої, методичної, наукової, інформаційної та іншої діяльності, яка становить взаємний інтерес обидвох сторін.
За словами директора коледжу Станіслава Щерблюка, підписання договору стало лише документальним підтвердженням багаторічної взаємодії.
«З Головним територіальним управлінням юстиції ми працюємо давно, але більш тісна співпраця розпочалася 7 років тому. Вони допомагали нам у відкритті спеціальності «Правознавство», адже теж були у цьому зацікавлені. Розумієте, університети випускають юристів та правознавців, так би мовити, досконалого зразка, які можуть обіймати усі посади у правоохоронних органах. А от спеціалісти середньої ланки: секретарі, помічники, виконавча служба – залишаються затребуваними», – розповідає очільник навчального закладу.
Тож з того часу між двома установами постійно підтримується тісна співпраця. Організовуються пізнавальні зустрічі із студентами, працівники юстиції часто виступають у якості журі на конкурсах та є членами екзаменаційних комісій, на старших курсах студенти проходять практику в цій юридичній установі, а також проводяться спільні наукові конференції. Тож, за словами директора, співпраця продовжуватиметься у тому ж руслі.
До слова, перед підписанням Меморандуму представники управління провели низку зустрічей зі студентами – майбутніми юристами – для ознайомлення з напрямами роботи підрозділів Міністерства юстиції з метою налагодження, обговорення та визначення форм взаємодії.

Ольга КОНОНЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 21.9%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (13) - 40.6%
Мені байдуже. (10) - 31.3%