Про війну, фейки і професіоналізм

Про війну, фейки і професіоналізм

В Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася підсумкова конференція, під час якої організатори та учасники міжнародного проекту «Зміна медіа-освіти та політичного діалогу»  обговорили методи покращення протидії ворожій фейковій пропаганді та професійного висвітлення ході бойових дій та конфліктів у «гарячих точках» на прикладі українських Криму та Донбасу, а також російського втручання на території Південної Осетії й Абхазії в Грузії та Нагірного Карабаху в Вірменії, на який претендує сусідній Азербайджан.


Волинь на цьому представницькому заході представляв Володимир Данилюк – голова правління ГО «Форум українських журналістів», заступник голови облорганізації НСЖУ та головний редактор «Волинської газети», який виступив перед присутніми із доповіддю.

Модерував  хід засідання, на якому медіа-тренери з Німеччини презентували створені з українськими, грузинськими та вірменськими стажерами реальні продукти роботи на другому після м. Одеса етапі в столиці України, заступник директора ІЖ КНУ Євген Цимбаленко. З грунтовною доповіддю виступив Вольфганг Рессманн – керівник проекту, який фінансується МЗС ФРН, а також – директор медіа-центру OK TV  «Ludwigshafen» (федеральна земля Райнланд-Пфальц) та очільник Міжнародної асоціації недержавних медіа «Youth 4 media».

Крім цього, предметними промовами запам'яталися медіа-експерт, професор Кавказького університету Мамука Андгуладзе (м. Тбілісі, Грузія), керівник ГО «Центр стратегічних досліджень» Мкртіч Тоноян (м. Єреван, Вірменія), фоторепортер газети «Нью-Йорк таймс» із США Брендон Хофманн, представник ГО «Ліга молоді України» Денис Боголєв, радник Міністра МВС України Арсена Авакова, учасник АТО Євген Терехов та інші.

Головний лейтмотив підбиття підсумків: щоб відновити територіальну цілісність України, Вірменії, Грузії та інших країн пост-радянського простору, коли вторглися російські війська або їхні найманці, потрібно здійснювати цілий комплекс заходів у медіа-сфері. Але вони повинні бути професійними і проводитися кваліфікованими фахівцями, допомогу в появі яких і надає проект «Зміна медіа-освіти та політичного діалогу».

Наступник етап міжнародного проекту відбудеться у Вірменії.

Наш кор.

На фото учасників проекту: у президії підсумкового засідання.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%