Про війну, фейки і професіоналізм
В Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася підсумкова конференція, під час якої організатори та учасники міжнародного проекту «Зміна медіа-освіти та політичного діалогу» обговорили методи покращення протидії ворожій фейковій пропаганді та професійного висвітлення ході бойових дій та конфліктів у «гарячих точках» на прикладі українських Криму та Донбасу, а також російського втручання на території Південної Осетії й Абхазії в Грузії та Нагірного Карабаху в Вірменії, на який претендує сусідній Азербайджан.
Волинь на цьому представницькому заході представляв Володимир Данилюк – голова правління ГО «Форум українських журналістів», заступник голови облорганізації НСЖУ та головний редактор «Волинської газети», який виступив перед присутніми із доповіддю.
Модерував хід засідання, на якому медіа-тренери з Німеччини презентували створені з українськими, грузинськими та вірменськими стажерами реальні продукти роботи на другому після м. Одеса етапі в столиці України, заступник директора ІЖ КНУ Євген Цимбаленко. З грунтовною доповіддю виступив Вольфганг Рессманн – керівник проекту, який фінансується МЗС ФРН, а також – директор медіа-центру OK TV «Ludwigshafen» (федеральна земля Райнланд-Пфальц) та очільник Міжнародної асоціації недержавних медіа «Youth 4 media».
Крім цього, предметними промовами запам'яталися медіа-експерт, професор Кавказького університету Мамука Андгуладзе (м. Тбілісі, Грузія), керівник ГО «Центр стратегічних досліджень» Мкртіч Тоноян (м. Єреван, Вірменія), фоторепортер газети «Нью-Йорк таймс» із США Брендон Хофманн, представник ГО «Ліга молоді України» Денис Боголєв, радник Міністра МВС України Арсена Авакова, учасник АТО Євген Терехов та інші.
Головний лейтмотив підбиття підсумків: щоб відновити територіальну цілісність України, Вірменії, Грузії та інших країн пост-радянського простору, коли вторглися російські війська або їхні найманці, потрібно здійснювати цілий комплекс заходів у медіа-сфері. Але вони повинні бути професійними і проводитися кваліфікованими фахівцями, допомогу в появі яких і надає проект «Зміна медіа-освіти та політичного діалогу».
Наступник етап міжнародного проекту відбудеться у Вірменії.
Наш кор.
На фото учасників проекту: у президії підсумкового засідання.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
Обласне літературно-мистецьке свято «Різдво йде!» Хода монахів, але без зимненських монахинь… Як брестські дорожники потрапили на трасу Луцьк-Рівне? Як ректор зі студенткою танцював... Рахуйте валюту перед митним контролем Всеукраїнська нагорода шестирічної студентки Повернули став громаді «Бої» на чорно-білому полі Тепло в квартирах подорожчало Розшукував Інтерпол — знайшли поліцейськіІнтерв'ю



- Опитування
- Результати
Фото








