Нові імена

Нові імена

Презентація поетичної збірки Людмили Шуст «Розкрилля»

 9 листопада 2018 року відбулась презентація збірки «Розкрилля» молодої волинської поетеси – Людмили Шуст.

Святковий захід проходив у приміщенні бібліотеки Луцького педагогічного коледжу в символічний для авторки день – День української мови та писемності. На свято завітали друзі, колеги та вихованці Людмили Миколаївни.

Урочистосте відкриття розпочалось музичною сторінкою «Ой пісня та коханая – то ріднії слова». Українські пісні в сучасній інтерпретації на слова українських класиків прозвучали у виконанні студентів коледжу.

Модератор поетичного заходу – Наталія Дзямулич розповіла усім присутнім коротку історію зародження збірки «Розкрилля», про її ідейників та натхненників, і власне про саму авторку – Людмилу Шуст.

Слова привітання та настанови прозвучали від письменника та видавця Миколи Мартинюка, який був ініціатором видання збірки. Своє захоплення легкістю і водночас неабиякою образністю поетичних творів Людмили Шуст висловила також волинська письменниця Ніна Горик і відмітила різноманітність ліричної героїні (відвертої, іронічної, чесної і закоханої) та еволюцію поетичного мистецтва авторки.

Деякі секрети життєвого й творчого шляху поетеси розкрила її подруга, викладач факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки, письменниця Наталія Шульська, яка зачитала улюблені рядки з «крилатих» віршів Людмили Шуст, акцентувавши на багатстві образів та справжності почуттів у них.

Усі присутні мали змогу насолодитись чуттєвою поезією молодої письменниці у душевному виконанні студентів Луцького педагогічного коледжу та проникливим прочитанням самої авторки.  Інтимна лірика, близькі багатьом образи з дитинства та юності, невимушене і цікаве спілкування – нікого не залишили байдужим і подарували безліч позитивних емоцій.

Завершився святковий захід автограф-сесією від Людмили Шуст.

Пишаємось, що в нашому волинському краї, у філологічному товаристві  народилось нове поетичне відкриття. Зичимо нашій колезі творчої наснаги, легкості та висот у поетичному злеті!

Олена ОСТАПЮК.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (232) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.5%