Що приносить задоволення та веде до успіху?

Що приносить задоволення та веде до успіху?

На Волині гідно відзначили 100-річчя незалежності Польщі, адже з сусідньою країною в українців склалися приязні стосунки.


Тож 9 листопада 2018 р. у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся міжобласний семінар-практикум із промовистою назвою: «Навчання, що приносить задоволення та веде до успіху». З учителями польської мови з Рівненської та Волинської обл.  (усього на захід зареєструвалося 78 осіб) працювали авторитетні науковці та педагоги – Томаш та Івонна Стемпеки, автори серії підручників та посібників «Krokpokroku» видавництва «SJOGlossa», рекомендованих МОН України до використання у школах.

Ці посібники вже багато років мають попит у вчителів-полоністів, учнів, студентів як цікавий, дієвий інструмент навчання.

Захід на базі ВІППО відбувся з ініціативи Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку (генконсул Вєслав Мазур) та за сприяння Волинського обласного відділення Спілки вчителів-полоністів України імені Габріелі Запольської (голова – Світлана Зінчук).

На урочистостях виступили консул Генконсульства РП в Луцьку Тереза Хрущ і ректор інституту Петро Олешко, який  привітав усіх гостей і учасників семінару та зазначив, що завдяки плідній співпраці з консульством і Спілкою є можливість реалізувати багато цікавих ідей для вчителів. Також ректор привітав усіх педагогів із Днем української писемності та мови, а гостей із Республіки Польща – зі 100-річчям Незалежності, яке наші сусіди святкували 11 листопада.

Саме навчання тривало 5 годин. Томаш та Івонна Стемпеки презентували нові інноваційні методи роботи з учнями, молоддю та дорослими, щоб навчання було успішним. У дружній атмосфері присутні опрацьовували методики навчання граматики та лексики; ідеї для занять, що зацікавлюють та мотивують до навчання, дізнавались про нові можливості інтернет-платформи e-polish.eu для успішного навчання польської мови.

На завершення семінару всіх учасників чекав приємний сюрприз: на вручення сертифікатів та подарунків – посібників «Ігри та забави на уроках мови» від видавництва «SJOGlossa» – прибув Генеральний консул Республіки Польща в м. Луцьку Вєслав Мазур, який щиро привітав із цікавою подією та висловив сподівання, що завдяки отриманим знанням вивчення польської мови стане цікавішим та результативнішим.

Тож польські дипломати запросили всіх присутніх на урочистий бенкет, приурочений 100-річчю Незалежності Республіки Польща. У вишуканій атмосфері українці та поляки ділилися враженнями від почутого та побаченого, обмінювались ідеями. Всі були одностайними – захід надзвичайно актуальний, адже дає можливість опанувати найсучасніші методики навчання польської мови.

Підсумовуючи, ректор ВІППО Петро Олешко, привітавши поляків зі 100-річчям Незалежності їхньої держави, наголосив:

«Колектив інституту готовий співпрацювати з різноманітними закладами, надаючи можливість волинським учителям підвищувати свою фахову майстерність. Хочу ще раз подякувати Генеральному консулу Вєславу Мазурові та консулу Терезі Хрущ за співпрацю. І за те, що завдяки спільним зусиллям вдається зробити багато хороших справ для нашої молоді та учителів».

Наталія РУБЛЕВСЬКА.

На фото автора: під час міжобласного семінару-практикуму «Навчання, що приносить задоволення та веде до успіху».
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (232) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.5%