Люди вірять Вячеславу Рубльову

Люди вірять Вячеславу Рубльову

Чи використали в районах кошти з обласного бюджету та які об’єкти потрібно профінансувати у 2019-му р. – з робочою поїздкою в Локачинському р-ні побував радник голови обласної ради, голова фракції УКРОП у Волиньраді Вячеслав Рубльов.


Впродовж 2018 р. для потреб Локачинського р-ну з бюджету області депутати виділили більше 2 млн грн. За ці кошти тут встановлювали освітлення вулиць у різних населених пунктах, ремонтували дахи, прокладали системи водопостачання, замінювали вікна.

В територіальному центрі соціального обслуговування смт Локачі цього року замінили дах. Очільник структури Микола Томчук розповідає: приміщення, в якому зараз знаходиться терцентр, дісталося їм у спадок від місцевого військкомату, та довгий час стояло пусткою. Ремонтувати тут потрібно було все – від кабінетів до даху.

«І якщо із ремонтом кабінетів ми впоралися за кошти селищного бюджету, то із ремонтом покрівлі були проблеми. Спочатку звернувся в селищну раду, аби нам виготовили проектно-кошторисну документацію, а потім – до Вячеслава Рубльова аби нам виділили на частину робіт гроші з обласного бюджету», – каже Микола Томчук.

Загалом із обласного бюджету на ремонт покрівлі виділили 470 тис. грн. Крім того, з районного бюджету залучили ще 370 тис. грн.

«Нам вдалося перекрити дах якісним метало профілем, зробити утеплення та систему водовідливу і провести всі необхідні протипожежні заходи – обробку дерев’яних конструкцій, горища», – наводить слова директора тер центру прес-служба Волинського УКРОПу.

В дитсадку «Пізнайко» смт Локачі за кошти обласного бюджету поремонтували пральню. Як розповідає працівниця пральні Любов Янчук, приміщення було в жахливому стані, бо після того, як садочок здали в експлуатацію у 1970 р., ремонту тут ніхто не проводив.

«Були поцвівші стіни, сантехніка вся погнила, – розповідає завідувачка ДНЗ Ольга Крупеня. – За гроші обласного бюджету ми замінили каналізацію, двері, труби, опалення та відремонтували стелю».

Крім того, у минулому році за співфінансування з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» в дитсадку вдалося відремонтувати спортивну залу та придбати тренажери для діток. На наступний рік з обласного бюджету завідувачка дитсадка та Вячеслав Рубльов планують  обладнати в садочку внутрішні вбиральні для діток. А такі роботи коштуватимуть немало-небагато – близько 300 тис. грн.

В с. Цевеличі місцеві мешканці просять допомоги із ремонтом системи водопостачання. Тут є власна водопровідна система, проте труби старі і потребують заміни.

«Порив труб відбувається щомісяця, – розповідає голова Козлівської сільської ради, куди входить с. Цевеличі, Олег Трофимюк. – Проблема в тому, що водопровідна труба лежить просто під серединою дороги і, як кажуть ті, хто прокладав водопровід, труби неналежної якості. Їх треба замінити та забрати на край шляху».

Додає: коли прориває трубу, то всім селом дружно шукають порив, копають, ремонтують і знову закопують. Проект заміни системи запланували і склали ще у 2011 році, проте досі за його втілення ніхто не брався – ціни застаріли. 

«Нам треба замінити частину водогону – 1,5 км, бо далі він іде по городам і не зносився, – показує місцева мешканка Раїса Пашко. – Віримо Вячеславу Рубльову, бо те, що обіцяв, коли приїжджав до нас раніше, те виконав».

«Ми поновили проектно-кошторисну документацію і вона актуальна, – додає сільський голова. – Ми домовлялися, що будемо ремонтувати водопровід частинами. Заміна першої частини складає 254 тис. грн. Ми готові до співфінансування цього проекту, бо проблема дуже наболіла».

В с.Привітне за кошти обласного бюджету ремонтують дах школи.  Працівники освітнього закладу кажуть: через неякісне покриття та відсутню систему водовідведення, вода в школі капала зі стелі. Останній раз покрівлю ремонтували ще за радянських часів.

«Коридор в школі тік так, що треба було підставляти відра, аби далі не лилося. Через це в школі по стінах пішов грибок, – розповідає в. о. директора школи Любов Кондратюк. – Після проведених робіт із ремонту покрівлі, можна буде приступати до ремонту фасаду».

Також в Привітному за кошти обласного бюджету обладнали освітлення вул. Молодіжної. Місцеві мешканці кажуть: світильники економні, довго ввімкнені, тож пізно вночі додому не страшно повертатися.

«Цю вулицю ми освітили за кошти з області, а центральну освітлюємо за власні кошти. – розповідає сільський голова Привітненської сільської ради Ігор Красовський. – Вячеслав Рубльов – чоловік слова. Коли приїжджав у березні цього року, пообіцяв, що дах в школі лагодитимуть, і виконав обіцянку. Тож, зважаючи на співпрацю з ним, і далі будемо просити гроші з обласного бюджету на ремонт фасаду Привітненської школи і для освітлення вулиці в с. Коритниця».

«За останні кілька років ми зробили дуже багато для розвитку населених пунктів області, адже саме скликання депутатів облради під головуванням Ігоря Палиці роблять наголос на локальних проблемах. Депутат повинен працювати з людьми і для людей – їздити в села, бачити те, на що нарікають місцеві, на власні очі. Ми спільно маленькими кроками вирішуємо проблеми в населених пунктах усієї Волині і будемо продовжувати цю роботу десь зусиллями обласного бюджету, десь – районного, десь зможемо залучити Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», – наводить слова Вячеслава Рубльова прес-служба Волинського УКРОПу.

Вл. інф.

На фото: Вячеслав Рубльов спілкується з мешканцями локачинської глибинки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%