Бійня на авто мийці: двоє заарештованих і двоє убитих?

Бійня на авто мийці: двоє заарештованих і двоє убитих?

Триває розслідування щодо стрілянини на автомийці у Луцьку. Нещодавно взяли під варту ще одного із 9 підозрюваних, ще одному суд обирав запобіжний захід вчора. 

Про це йшлося у сюжеті ТРК «Аверс».

«Тімура Байрамова підозрюють у причетності до перестрілки на луцькій автомийці. Варто зазначити, що Тімур Байрамов – професійний стрілець. Прокуратура подала клопотання для обрання запобіжного заходу – тримання під вартою протягом 60-ти діб.

Проте адвокат підозрюваного наполягав на домашньому арешті, мотивуючи це тим, що у Тімура Байрамова троє неповнолітніх дітей. Підозрюваний не заперечував факту, що в момент скоєння злочину перебував на території автомийки і пообіцяв співпрацювати зі слідством», – деталізували колеги з порталу «Під прицілом».

За рішенням суду цей громадянин  буде під вартою 60 діб, тобто до 8 січня 2019 р. Доки триватиме розслідування. Це зроблено, щоб Тімур Байрамов не мав змоги вплинути на свідчення очевидців, чи будь яким іншим чином незаконно впливати на хід слідства та свідків.

«Я вважаю, що рішення суду є незаконним, я буду його апелювати, оскільки підстави у клопотання для обрання найсуворішого запобіжного заходу були відсутні... Немає абсолютно жодного свідка, який би міг підтвердити його причетність, окрім того, що він перебував на місці скоєння злочину, поряд з цим місцем», − зазначає адвокат підозрюваного Сергій Тиможинський, слова якого наводять колеги з порталу «Під прицілом».

Нагадаємо: внаслідок стрілянини і поножовщини на одній із луцьких мийок одного волинянина було вбито, ще двох наших земляків з важкими пораненнями доставили в лікарню. З боку прибульців з Миколаївської обл. та м. Києва офіційно говорять лише про одного пораненого. Втім, за деякою інформацією, з того боку був ще один важко поранений, який ніби згодом помер…

Наш кор.

На фото порталу «Під прицілом»: заарештований підозрюваний Тімур Байрамов.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%