Відкриті двері ЄС

Відкриті двері ЄС

Бібліотека Європейського сусідства: незамінний ресурс для пошуку документів про відносини ЄС з країнами-сусідами.

Ви шукаєте документ про відносини вашої країни з Європейським Союзом? Або намагаєтеся знайти офіційне повідомлення, яке стосується Європейської політики сусідства?

Для цього завітайте до Бібліотеки Європейського сусідства (http://www.enpi-info.eu/library/) – онлайн-бази даних щодо європейської політики сусідства. Ресурс зручний у користуванні, адже знаходити необхідні матеріали можна за різними параметрами: країною, темою, джерелом, політикою, датою публікації та ключовим словом.

У Бібліотеці зібрані основні документи, які регулюють відносини між ЄС та його країнами-сусідами на Сході та Півдні. Зокрема це можуть бути офіційні джерела ЄС та документи, котрі стосуються проектів у країнах Європейського сусідства, що фінансуються Євросоюзом. Також ресурс містить матеріали, які охоплюють широкий спектр інформації: від угод про асоціацію та звітів про прогрес країн-учасниць ініціативи у конкретних сферах до вузьких програмних документів.

Кожен матеріал супроводжується коротким описом англійською мовою. Також його можна завантажити мовою оригіналу (переважно англійською і французькою), а також деякими іншими мовами.

Бібліотека стане у пригоді насамперед для науково-дослідницьких центрів, викладачів ВНЗ, державних службовців, представників медіа-сектору та громадянського суспільства, а також для усіх тих, хто цікавиться Європейською політикою сусідства.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%