У Луцьку проведуть унікальний кінофестиваль

У Луцьку проведуть унікальний кінофестиваль

У п’ятницю, 7 грудня, Молодіжний центр Волині (вул. Градний Узвіз, 5) прийме глядачів, які полюбляють короткометражне кіно.

Подія із назвою «Feel(m) Shorts» пройде в Луцьку лише цього п’ятничного вечора. Захід розпочнеться о 19:30, - інформують організатори.

Цього разу команда «Lutsk Night Cinema» об’єдналась із дистриб’юторською компанією «Kinolife Distribution», щоб лучани та гості міста побачили та відчули фестивальне кіно.

На великих екранах України фестиваль стартує 6 грудня. Але в Луцьку він пройде лише раз. Тривалість кінопоказу: 101 хвилина. Країни: Франція, Великобританія, Німеччина. Всі стрічки озвучено українською мовою. Кожна із них зачіпає важливу соціальну тему, наділена художніми елементами. Кінострічки надихають, дивують, бентежать. Також кожен глядач може проголосувати за ту відеороботу, яка найбільше сподобалась. Надихайтеся та насолоджуйтеся якісним європейським коротким метром з нами!

Якщо вам уже виповнилося 16 років, приходьте обов’язково на захід.

Вартість квитка становить 30 гривень.

Проекту «Lutsk night cinema» вже понад 6 років, та щоразу команда шукає нові варіанти співпраці та заходів. Такий формат вечірнього платного кінопоказу проводиться ледь не вперше. Крім нестандартного кіно, на глядачів чекає кава-брейк та фотозвіт.

Організатори заходу пропагують здоровий спосіб життя, тому забороняється приносити алкоголь або приходити у нетверезому стані. При порушенні правил організатори мають право провести порушника до виходу. Слідкуйте за новинами проекту «Lutsk night cinema» та майбутніми заходами на сторінках у Facebook та Instagram.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%