Наука і практика

Наука і практика

Меморанум про співпрацю підписано між юстицією Волині та Волинським інститутом імені В’ячеслава Липинського ПрАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»

Начальник управління юстиції у Волинській області Антон Кустик та заступник директора Волинського інституту імені В’ячеслава Липинського ПрАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» з науково-методичної та виховної роботи Елеонора Кадебська сьогодні підписали Меморандум про співпрацю. Взаємодія між установами триває давно, а наразі її вирішили закріпити ще й на папері, щоб дозволити студентам якісніше здобувати знання і відчути зв’язок між практикою та наукою.

Тож завдяки об`єднанню сил установ майбутніх фахівців права забезпечать навчальною практикою, високваліфікованою підготовкою у галузі права та стажуванням за професією тощо. Крім того, працівники юстиції Волині читатимуть для студентів вузу лекції з основних напрямків діяльності установ юстиції, а також запрошуватимуть молодь до проведення спільних правоосвітніх заходів.

Богдана ХОМА.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (226) - 44.6%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (149) - 29.4%