Стобихівка пиляє…

Стобихівка пиляє…

«Туди, де панують особливі звичаї і традиції…», – так охарактеризувала візит у Камінь-Каширський р-н знімальна група телепроекту «В Україні».

Його робить «Радіо Свобода» та телеканал «Настоящее Время».

Чому ж понад 250 дітей не ходять до школи, починаючи з 1 вересня і понині? Чому не вчаться вони і вдома, а замість шкільних уроків працюють, обробляючи деревину сумнівного походження? 

Столичні журналісти роблять однозначний висновок: «До старої аварійної школи дітей не пускають батьки, а до нової – чиновники»…

Щоправда, програма «В Україні» не звернула увагу на суттєву обставину: старий проект будівництва нової школи неможливо реалізувати через зміну архітектурно-будівельних норм. Тому замовлено новий, який проходить експертизу. Щоб зняти напругу, облдержадміністрація і облрада на недавній сесії навіть виділили для його реалізації 3 млн грн – десяту частину грошей, які розподілялися для всієї Волині.

Але й після цього батьки не пускають і дітей до школи, і вчителів…

«Тут працює понад 40 пилорам, а податки платять тільки окремі громадяни», – сказав голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Мабуть, у цьому й полягає суть проблеми, бо в області існують аварійні школи не лише в с. Стобихівка, де, крім усього іншого, податківці недавно припинили діяльність незаконної АЗС.

Світлана КОМА.

На фото: скрін-шот із програми про с. Стобихівка, де вчитель фізкультури Володимир Якимчук показує спортивну кімнату.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%