«Дзвінок із банку»: шахрайський капкан

«Дзвінок із банку»: шахрайський капкан

Новорічні свята посприяли тому, що волиняни втрачають пильність та легко стають жертвами шахраїв, які значно активізували свою діяльність у ці урочисті дні.


Лише за один день на Волині зареєстровано понад десяток шахрайств, серед яких 5 – пов’язані зі «дзвінками з банку».

Як повідомили в Прокуратурі Волинської області, до потерпілих телефонували зловмисники і, назвавшись працівниками банківських установ, під приводом необхідності розблокування банківської картки, припинення «хакерської атаки» на рахунок та зміни пін-коду просили назвати персональні дані та реквізити карток.

«Повідомивши такі відомості шахраям, лучанин позбувся 1300 грн, мешканка Луцького р-ну – понад 41 тис. грн, мешканці Любешівщини – 13 тис. та 30 тис. грн, а мешканець Ратнівщини – 2 тис. грн. Прокуратура області вкотре нагадує: аби не стати жертвою шахраїв, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані та реквізити своїх банківських рахунків, адже працівники банківських установ навіть у святкові дні не проводять жодних операцій у телефонному режимі. Якщо про проблеми з рахунком повідомляє телефоном «банківський працівник» – потелефонуйте у банк та з'ясуйте ситуацію.

Якщо ви загубили мобільний або сім-карта перестала працювати, відразу ж заблокуйте прив’язані до цього номеру телефону банківські картки.

Лише ваша пильність та здоровий глузд убезпечить вас від шахрайських дій зловмисників!», – нагадує прес-служба прокуратури області.

Наш кор.

Фото: «5 канал».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%