Коли чужа земля горить під ногами!

Коли чужа земля горить під ногами!

Оскільки у м. Нововолинську є непоодинокі факти використання суб’єктами господарювання земельних ділянок без правовстановлюючих документів та ухилення від сплати орендної плати за землю, то їх вирішили суворо покарати.


Перший заступник Нововолинського міського голови, секретар міської ради Андрій Сторонський доручив головному спеціалісту відділу будівництва, комунального господарства та газифікації виконкому Світлані Кухарук підготувати документи по фактах самовільного зайняття земельних ділянок з метою передачі до суду для примусового стягнення збитків у вигляді неодержаної орендної плати за землю.

Крім цього, в Нововолинській міськраді нагадали:

«Законом України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» визначено поняття самовільного зайняття земельної ділянки та зазначено, що це будь-які дії, які свідчать про фактичне використання земельної ділянки за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання у користування (оренду). Згідно ст.211 ЗК України за самовільне зайняття земельних ділянок громадяни та юридичні особи несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законодавства».

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: коли самовільно захоплена земля буквально горить під ногами.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%