«Різдвяна коляда 2019»

«Різдвяна коляда 2019»

У Луцьку відбувся фестиваль з міні-футболу серед аматорських команд.
Уже традиційно, на початку року в місті Луцьку в спортивно-розважальному комплексі «Адреналін Сіті» проводиться обласний фестиваль з міні-футболу серед аматорських команд «Різдвяна коляда 2019» в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів в зимовий період «Спортивна зима».
Фестиваль організовували Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Асоціацією міні-футболу Волині.
Мета та завдання Фестивалю:
- пропаганда здорового способу життя, організація змістовного дозвілля громадських організацій та протистояння шкідливих звичок у суспільстві;
- виховання патріотичних почуттів, культури святкування та свідомої потреби до занять фізичною культурою у гравців напередодні та під час Новорічних свят.
Участь у фестивалі взяло понад 190 учасників з 16 команд з міст та районів області. За результатами напруженої боротьби Кубок Діда Мороза виборола команда ФК Прип’ять (Любешів), Кубок Сніговика - МФК Гранітбуд Екслюзив (Горохів), Кубок Снігурочки - Камаз-Агро (Острожець). 
Також, в рамках фестивалю працівники Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» провели Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!». Такі акції проводяться впродовж року з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі, підвищення усвідомленості та інформування населення щодо ведення здорового способу життя, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом. 
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%