Доморощені та… англомовні

Доморощені та… англомовні

«Kazka» хоче не в Єреван. І не в Москву. А в Ізраїль!


Стало відомо, хто з артистів візьме участь у цьогорічному Національному відборі на «Євробачення». Від Волині – жодного претендента.

Всього за право поїхати на конкурс до Ізраїлю змагатимуться 16 претендентів, дехто з яких, за спостереженнями колег із «Таблоїда. Правди», робитиме це не вперше і навіть не вдруге.

Гурти «Kazka», «Laud», «Tayanna» не змогли перемогти торік, тож вирішили спробувати і цього року. Свої сили випробовуватимуть також  «Braii», «Freedom jazz», «YUKO», «The Hypnotunez», «Brunettes Shoot Blondes», «Vera Kekelia», «ЦеШо», «Ivan NAVI», «ANNA MARIA», «BAHROMA», «LETAY», «КiRA MAZUR» та «KHAYAT».

Цікаво, що переважна більшість із них зареєстрували свої назви не українською мовою, а англійською, що певним чином суперечить чинному законодавству про захист державної мови.

Втім, це не головне. Бо та ж «Kazka», караоке під музику якої повним ходом проводять у вірменському Єревані в російському нічному клубі, врешті демонструє, що вона – з України.

Світлана КОМА.

На фото Романа УСТИМЧУКА: нічний клуб «Москва» в центрі м. Єреван, де пропонують співати караоке на мелодії гурту «Kazka».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%