Небувалий ажіотаж

Небувалий ажіотаж

На сусідній Рівненщині Президент України Петро Порошенко 10 січня вийшов із собору, залишивши Томос. Бо через величезний ажіотаж серед вірян ніяка охорона не змогла стримати тих, хто прагнув доторкнутися до священного документу…


Отже, після завершення богослужіння за участі Предстоятеля ПЦУ Митрополита Киїівського і всієї України Епіфанія у Покровському соборі м. Рівного Президент України Петро Порошенко вийшов зі споруди храму. Духовенство мало намір слідом за ним винести й привезений із Константинополя Томос канонічності новоствореної Православної церкви України, але тут у справу втрутився людський фактор…

«Адже багато хто хотів з Томосом сфотографуватися. Через великий ажіотаж відбулася тиснява. Отці згорнули історичний документ, щоб йому не завдали шкоди люди, та тримали Томос деякий час над головами. Потім залишили його в соборі, а Глава держави вирушив у м. Здолбунів, дорогою заїхавши в м. Клевань, де відвідав бійців АТО, які перебувають там на реабілітації після боїв.

Ввечері Петро Порошенко проводить зустріч із активом області в рівненському облмуздрамтеатрі та вилітає назад у столицю.

Відтак, анонсований на 11 січня візит Гаранта Конституції в м. Луцьк перенесено на пізніший термін. Причини офіційно не називаються.

Світлана КОМА.

На фото порталу «Рівне Вечірнє»: Томос у рівненському соборі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%