«Місце зустрічі змінити не можна»-2

«Місце зустрічі змінити не можна»-2

Несподіваний візит працівників «АВЕРСа» в кабінет голови облдержадміністрації Олександра Савченка.


10 січня ц. р. в приймальню голови облдержадміністрації Олександра Савченка неочікувано нагрянула знімальна група телеканалу «АВЕРС». Поспілкувавшись із відповідальним черговим приймальні Ніною Поцалуйко, начальником відділу забезпечення діяльності керівництва Оленою Козюпою, начальником відділу інформаційної політики Каріною Мариневич та прес-секретарем голови облдержадміністрації Катериною Павловою, представник телекомпанії Наталія Поліщук на запорошення Олександра Савченка без телеоператора таки завітала в кабінет керівника виконавчої влади Волині. І хоча зустріч попередньо була не запланованою, а Олександр Савченко якраз працював із документами та керівником патронатної служби Валерієм Криворогом, гостра розмова відбулася.

Як випливає з розповсюдженого телесюжету, представників ТРК «АВЕРС» найбільше цікавила інформація про приватне життя Олександра Савченка, а також про походження його майна, зокрема – двох автомобілів та чотирьох квартир у столиці і будинку біля м. Одеса.

«Вор должен сидеть в тюрьме!», – такі слова голови облдержадміністрації Олександра Савченка наводять колеги з порталу «Під прицілом», зазначаючи, що крилатою фразою одеського слідчого Гліба Жеглова з фільму «Місце зустрічі змінити не можна» й завершилася розмова Наталії Поліщук і Олександра Савченка.

Слід зазначити, що подібні візити представників опозиційних до нинішньої виконавчої влади області ЗМІ відбуваються не вперше: раніше доволі регулярно та безуспішно намагалися поспілкуватися з екс-головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком, який до кабінету журналістів так і не пустив.

Щодо голови облради Ігоря Палиці, то востаннє відповіді на запитання журналістів він давав у студії ТРК «АВЕРС» ще восени, після проведення сесії облради. Серед іншого він зазначив, що центральна влада виношує намір його заарештувати… На черговому засіданні найвищого представницького органу влади Волині 22 грудня 2018 р., де затверджувався бюджет області на 2019 р., Ігоря Петровича не було, а засідання проводив перший заступник Олександр Пирожик.

Ймовірно, саме оскарження Олександром Савченком ухваленого більшістю депутатського корпусу облради бюджету Волині на 2019 р. в Волинському окружному адміністративному суді і стало однією з причин пильної уваги до майна та статків екс-заступника Міністра внутрішніх справ України, який до призначення на посаду голови облдержадміністрації на Волині був першим заступником губернатора на Київщині.

Світлана КОМА.

На фото Романа УСТИМЧУКА: кабінет Гліба Жеглова на Одеській кіностудії, де й пролунала фраза «Вор должен сидеть в тюрьме», котра стосується багатьох.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%