Метрові бюлетені і мільярдні витрати?

Метрові бюлетені і мільярдні витрати?

До 300 тис. грн хвилину кандидатам у Президенти України коштуватиме реклама на ТБ, а до 1000 доларів США за місяць – їхні обіцянки на біл-бордах!


Нинішня президентська кампанія здатна побити всі попередні рекорди за кількістю кандидатів вартістю їхньої агітації. Рух «Чесно» повідомив про розцінки на провідних телеканалах.

«Найбільше з-поміж усіх українських телеканалів за показ політичної реклами править ТРК «Україна» Ріната Ахметова.   За секунду реклами з 18:00 до 19:00 у будні кандидат у Президенти України має сплатити 5658 грн. Тобто, ролик тривалістю 30 секунд коштуватиме майже 170 тисяч, а хвилинний – понад 300 тис. грн. Найдешевше на телеканалі «Україна» агітувати о 5:00 ранку. У цей час вартість секунди ефіру становить 366 грн», – зазначається в повідомленні.

Не відстають від телевізійники й інші розповсюджувачі реклами. Як повідомив в ефірі одного з телеканалів народний депутат України від «Свободи» Андрій Ільєнко, вартість оренди лише одного біл-борда в столиці сягає до 1000 доларів США. І хоча офіційно передвиборна кампанія ще не розпочалася, враховуючи, що за подібні послуги треба платити лише з виборчого фонду кандидата (а їх ще немає!), по всій державі, в тому числі й на Волині, ледь не всі рекламні площі на вулицях і дорогах обліплені зображеннями потенційних «слуг народу»…

У той же час і кількість бажаючих стати главою держави буквально зашкалює. Наразі ЦВК зареєстровані лише Ігор Шевченко, Сергій Каплін, Валентин Наливайченко, Віталій Скоцик і Андрій Садовий, але їх буде набагато більше.

А на поліграфкомбінаті «Україна», де друкуватимуть бюлетені, вже заявили, що не зможуть виготовити спецлистки для голосування більшими, ніж 1 метр довжиною… Повний список претендентів ЦВК оприлюднить, до речі, 9 лютого 2019 р.

Світлана КОМА.

На фото Телеканалу 112: іконографіка майбутніх учасників президентських перегонів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%