15 січня. На Волині – Томос і Президент

15 січня. На Волині – Томос і Президент

Інформація проприбуття на Волинь Президента України Петра Порошенка 15 січня знайшла офіційне підтвердження. І хоча на сайті облдержадміністрації та глави держави з цього приводу ще немає новин, у другій половині дня 14 січня про це повідомив прес-секретар Волинської єпархії УПЦ Київського патріархату отець Віталій Собко.

 

«15 січня об 11.30 у кафедральному соборі Святої Трійці відбудеться молитва за Україну, в якій братиме участь Президент України Петро Порошенко. Під час відправи буде виставлено для огляду патріарший і синодальний Томос надання автокефального церковного устрою Православній Церкві України», – зазначається в повідомленні.

Як відомо, за попередніми планами Петро Порошенко мав приїхати в м. Луцьк 11 січня, після аналогічного візиту в м. рівне. Але плани несподівано змінилися, тому з Рівного глава держави попрямував на Львівщину, де навіть випив кави на одній із АЗС разом із головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою.

Що візит святішого духовенства та Петра Порошенка із Томосом новоствореної Православної церкви України цілком логічним, підтверджує й та обставина, що в складі української делегації в м. Стамбулі (Константинополі) 5-6 січня ц. р. під час отримання цього священного документа з рук Вселенського патріарха Варфоломія були також Митрополит Луцький і Волинський Михаїл та депутат облради Микола Буліга (делегат Помісного собору від мирян).

Де крім луцького собору ще побуває Президент України, наразі достеменно невідомо.

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби Волинської єпархії УПЦ КП: Томос, який привезуть у м. Луцьк.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%