Для чистоти Озерного краю

Для чистоти Озерного краю

Каналізування Шацького р-ну: реалізація проекту в розпалі. 

25 млн грн виділили з Державного бюджету на будівництво каналізаційних мереж та очисних споруд у смт Шацьк, а також с. Гаївка та Мельники Шацького р-ну. Нині ж активними темпами триває реалізація відповідного проекту.
Замовником робіт є Шацька райдержадміністрація, тому гроші вже надійшли на її рахунки. Відтак, укладено договори на виконання робіт, здійснення технічного та авторського нагляду, а також отримано дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції України на виконання будівельних робіт.
«На цей час підрядник – ТОВ «Вельт Капітал» (м. Львів) – побудував напірний колектор побутової каналізації від санаторію «Лісова Пісня» з підключенням побутової каналізації с. Мельники до очисних споруд смт Шацьк, у тому числі проклали труби напірного колектора: d 225 см – 9150 метрів; d 160 см – 5070 метрів, d 125 см – 4 км 890 метрів, а також понад 6 км самопливного колектора в урочищі Дуга, що в Шацьку. З-поміж інших робіт, на території вже облаштували колодязі, камери переключення тощо», – зазначає відділ інформаційної політики облдержадміністрації.
Реалізація проекту розпочалася відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 р. №529-р «Про виділення коштів для здійснення у 2018 році природоохоронних заходів» на реалізацію заходу «Будівництво каналізаційної мережі у західній частині селища міського типу Шацьк, селі Гаївка, селі Мельники та будівництво каналізаційних очисних споруд смт Шацьк Шацького району Волинської області». Активно працював у Кабміні для реалізації цього проекту голова облдержадміністрації Олександр Савченко, тож 25 млн грн виділено зі спеціального фонду Державного бюджету на виконання низки невідкладних природоохоронних заходів. Проект відбувається на підставі співфінансування Міністерства екології та природних ресурсів України в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна», загальний кошторис проекту – 6,4 млн євро.
Його основна мета – покращення санітарно-епідеміологічного стану в смт Шацьк, зменшення впливу антропогенного навантаження на озеро Світязь та Пісочне в межах Шацького національного природного парку. Окрім того, реалізація передбачених проектом заходів дасть поштовх цивілізованому розвитку туристичної галузі району.

Наш кор.
На фото прес-служби облдержадміністрації: під час будівельно-монтажних робіт у Шацькому р-ні.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%