Як позбутися неприємного запаху взуття

Як позбутися  неприємного запаху взуття

Чому нові туфлі погано пахнуть і як від цього позбавитися?

Прибрати різкий аромат із нової пари можна, скориставшись перекисом водню, марганцівкою або формідроном. Досить протерти черевики зсередини обраним засобом і, за потреби, повторити процедуру.
Допоможуть впоратися з проблемою природні адсорбенти, здатні вбирати не тільки надлишок вологи, але і запахи. До них відносять соду, морську сіль, борошно, активоване вугілля. Досить заповнити туфлі засобом і залишити так на кілька годин (краще на ніч), після чого акуратно видалити адсорбент і протерти поверхню ганчірочкою.
Для видалення запаху можна скористатися народними способами, протираючи протягом декількох днів внутрішню поверхню черевика ваткою, змоченою в оцті. Непоганий результат дає обробка мильним розчином, потім оцтом і знову розчином зі звичайного або господарського мила. Змащену подібним чином пару слід ретельно висушити і провітрити.
Радикальним методом боротьби з неприємним запахом є прання в машині-автоматі. Однак цю пораду варто застосовувати виключно до якісних кедів або кросівок.

Як повернути свіжість старій, але улюбленій парі черевик?

Як позбавитися від запаху поту у взутті? У першу чергу, варто потурбуватися про профілактичні заходи: дотримуватися правил гігієни і регулярно доглядати за ногами, стежити за тим, щоб не з’являлися мозолі та натоптиші, часто міняти шкарпетки.
Бактерії, що провокують неприємний запах, живуть тільки у вологому середовищі, а тому дуже важливо ретельно просушувати туфлі. Робити це найкраще на сонці або, в крайньому випадку, неподалік від опалювального приладу. Дуже важливо перед тим, як видалити запах поту із взуття, ретельно його висушити.
Шкурка будь-якого цитрусового має властивість поглинати запахи. Щоб черевики знову пахли свіжістю і чистотою, досить покласти очищену від м’якоті цедру лимона, грейпфрута або апельсина на устілку і залишити на ніч. Також можна скористатися ефірними маслами цитрусових, чайного дерева або лаванди. Потрібно нанести буквально пару крапель на кожну устілку.
Для темного взуття підійде подрібнене активоване вугілля, а для світлого – порошок стрептоциду або соди. Відповідний засіб засипаємо на ніч у черевики, вранці пилососимо їх і таким чином надовго позбавляємося від запаху поту.

Фото з сайта ukr.media.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%