«Слава Україні! Героям Слава! Смерть ворогам!»

«Слава Україні! Героям Слава! Смерть ворогам!»

До Дня Соборності в обласному центрі щойно з нагоди святкування сторіччя возз’єднання УНР і ЗУНР провели громадську акцію «Ланцюг єднання».


Рівно о  12.00 від Театрального майдану по вул. Лесі Українки ледве не до Хрестовоздвиженської церкви вишикувався ланцюг людей, символізуючи непорушну єдність із державотворчими процесами, започаткованими 22 січня 1919 р. на Софіївській площі м. Києва, де Симон Петлюра від імені УНР і Євген Петрушевич як повноважений представник ЗУНР підписали акт Злуки.

22 січня 2019 р. у живий ланцюг єднання вишикувалися, здебільшого, молоді люди. В той же час поряд із ними були й представники старшої генерації представників громадянського суспільства, а також народний депутат України Ірина Констанкевич, чимало представників Луцької міськради на чолі з виконувачем повноважень Луцького міського голови Григорієм Пустовітом, його радником Ігорем Поліщуком та іншими добродіями. Під час акції лунали патріотичні гасла «Слава Україні! Героям Слава!», а також – Смерть ворогам!».
Світлана КОМА.

На фото автора: в ланцюзі єднання – директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради Олексій Веремійчик.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (168) - 31.1%