Договір - розірвати, землю - повернути

Договір - розірвати, землю - повернути

Луцька місцева прокуратура звернулася до господарського суду Волинської області із позовом в інтересах держави в особі Луцької районної державної адміністрації та Княгининівської сільської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр переробки та утилізації відходів", аби стягнути заборгованість зі сплати орендної плати, розірвати договір оренди землі та повернути земельну ділянку площею понад 6 га громаді, -повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Прокурори з'ясували, що між Луцькою РДА та господарським товариством у лютому 2016 року строком на 49 років було укладено договір оренди цієї земельної ділянки, яка знаходить за межами населених пунктів на території Рокинівської селищної ради Луцького району, для будівництва та обслуговування заводу з переробки сміття. 
Станом на листопад 2018 року заборгованість товариства зі сплати орендної плати становила понад 160 тис. грн. й, попри неодноразові листи із нагадуваннями від райдержадміністрації, суб’єкт господарювання не поспішав її сплачувати. Жодних дій для будівництва заводу ТзОВ теж не вживало, позаяк на ділянці відсутнє будь-яке нерухоме майно.
На захист інтересів територіальної громади, бюджет якої недоотримує значні кошти за користування земельною ділянкою орендарем, стала прокуратура.
У суді прокурори вимагатимуть сплати орендної плати, розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки громаді.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (11) - 16.4%
Депутати, адже можуть його звільнити. (18) - 26.9%
Виборці, бо вони носії влади. (26) - 38.8%
Мені байдуже. (10) - 14.9%