Декларанти звітують

Декларанти звітують

У Центри обслуговування платників Волині з тим, щоб задекларувати отримані у 2018 році доходи, звернулися 294 громадянина. Найбільша кількість відвідувачів ЦОП-декларантів –у Луцьку.

Окрім 81 декларанта, які подавали річну податкову декларацію для отримання податкової знижки, решта звітувалися про успадковане майно, отримане додаткове благо та інші доходи, з яких у минулому році не було сплачено податок на доходи фізичних осіб. Загальна сума задекларованого доходу за 2018 рік - 20,7 мільйона гривень. До сплати в бюджет волинські декларанти визначили 658 тисяч гривень ПДФО та 146 тисяч гривень військового збору,- інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

«Як це передбачає закон, громадяни-декларанти звернулися до податкових інспекцій за місцем своєї реєстрації, у яких отримали необхідну інформацію та консультації щодо особливостей заповнення і подання річної податкової декларації. Запрошуємо волинян, які торік отримували доходи, з яких не сплачено податків, теж виконати свій конституційний обов’язок. Декларування доходів та сплата податків – обов’язок кожного громадянина, від якого залежить економічний розвиток нашої держави, безпека та добробут кожного з нас», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%