Слово гостям

Слово гостям

На святкових урочистоястях ми поспілкувалися з декількома обранцями громад, які радо приїхали на гостини у Цумань. Люди щиро ділилися позитивними емоціями та раділи за ініціативу найбільшої у Ківерцівському р-ні ОТГ, котра вміє і добре працювати, і весело відзначати свята.

Олександр Омельчук, депутат облради:
– Традиційно у Цумані відбулося Водохреща. На нім побувала народний депутат України Ірина Констанкевич, голова Ківерцівської районної ради Олександр Гурський, депутати Цуманської ОТГ. Чимало з них купалися. А ще побачили гостей із Німеччини, Польщі… . Свято вдалося. Я радий, що побував на ньому. 
– Чи вдалося Вам вирішити якісь робочі питання?
– Так. Адже у депутата навіть свято не обходиться без обговорення якихось важливих тем. Так сталося і цього разу. Ми обговорили з головою Цуманської ОТГ та її депутатами низку важливих для громади питань. Зокрема, я порушив перед Анатолієм Дорошуком питання про будівництво у Цумані стадіону. Досі невирішеним залишається і питання ремонту місцевого будинку культури. Тож і це питання обговорили з головою ОТГ.

Наталія Балик, Тоболівський сільський голова Камінь-Каширського району:– Про святкування Водохреща у Цумані начувана давно. Але запросила мене моя добра і давня подруга Алла Гонтар – сільський голова з с. Журавичі. Ми з нею віддавна дружимо, але вже десь місяць не бачилися (мовить з усмішкою). Голову ОТГ Анатолія Дорошука також добре знаю. Тож вирішила подивитися місцеве хрещенське дійство. Навіть у якийсь момент закралася думка, що варто скупнутися у швидкоплинній Путилівці, але коли побачила темний колір води, передумала. Відважитися не так легко, хоча Алла Анатоліївна не тільки підмовляла, але й заохочувала своїм прикладом. 
У цілому свято цуманцям, на мою думку, вдалося. Я захоплена такою кількістю людей та купальників у тому числі. Занурювалися не тільки місцеві, а й гості, серед яких, дізналася, були і поляки, і німці. Усі вони йшли з вірою, що водохрещенська вода не тільки очистить тіло, а й зміцнить їх духовно. Хотілося б, щоб так дружно й весело було у всіх українських селах та містах великих і малих. Це згуртовуватиме націю і буде добрим стимулом розбудовувати та облаштовувати свій спільний дім за європейським та світовим зразком.

Алла Гонтар, Журавичівський сільський голова Ківерцівського р-ну:– Дуже приємно було побувати на цьому великому християнському святі. Я заздалегідь до нього готувалася. Вирішила разом із іншими сміливцями скупатися у Путилівці. Найважче було перебороти власний страх. Я його здолала. Враження від свята зігріватимуть мене впродовж цілого року.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%