Наймолодший у когорті

Наймолодший у когорті

Бузаківський сільський голова Микола Панасюк – наймолодший за віком сільський голова Волині. Але енергії та впевненості у собі та своїй громаді цьому лідерові не позичати!

Мешканці Бузаківської сільської ради Камінь-Каширського р-ну на виборах 2010-го, обравши Миколу Панасюка 1987 р. н. за голову, безумовно, зробили ставку на молодість. Хоча за плечима хлопця була й серйозна освіта – Львівська державна фінансова академія. Відразу був переконаний: у цифрах розбереться точно. Однак найскладнішим виявилося не це: «Теорія від практики відрізняється дуже. Ти можеш знати багато, та найважливіше – знайти контакт із людьми, досягнути взаєморозуміння. Наразі нам із громадою вдається знаходити спільні точки дотику, відчуваємо підтримку і районної, і обласної влади. А тому багато встигаємо робити: у 2014-му чекаємо нового садочка, який зараз будується, раніше оновили Будинок культури, замінили вікна у школі, на ФАПі»… Наразі не шкодує, що доля прив’язала його, випускника перспективного вузу, до села. «Комусь, – каже, – і тут треба працювати…»

Миколі Панасюку не лише непогано вдається справлятися  з поточною роботою, а й вирішувати проблемні моменти. Він прийшов на посаду в ту пору, коли Бузаки прогриміли на всю Волинь земельним скандалом: у селі непрозоро поділили землю. Влада тоді прийняла категоричне рішення: провести перерозподіл. Фактично процес упорядкування земельних питань у Бузаках тривав із 2010-го до 2013-го. На сьогодні розподіл завершено. Новий проект землеустрою виготовлено. Люди задоволені. Охочі – оформляють свідоцтво на право власності на свої частки.

Олена ЛІВІЦЬКА.

На фото: Миколі Панасюку є заради кого працювати, бо разом із дружиною Марією він виховує трьох синів!

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (168) - 31.1%