«Спортивна зима»

На водоймі в с. Озерці 03 лютого відбулися обласні змагання з зимової риболовлі з льоду на мормишку серед працівників закладів освіти на Кубок «Академія – 2019» за Всеукраїнською програмою «Спортивна зима».

Організували захід Приватний вищий навчальний заклад «Академія рекреаційних технологій і права», Волинська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України спільно з ГО «Відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області» та Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У змаганнях взяло участь 19 команд з міст та районів області в кількості 38 учасників.

В ході змагань володарем головного приза «Кубка Академія – 2019» стала команда Палацу учнівської молоді (Віталій Яцина, Вадим Кужель) з м. Ковеля. Їхній улов заважив 9042 грамів риби. Друге місце посіла 1-ша команда Академії рекреаційних технології і права (Андрій Сітовський, Роман Карпюк) з м. Луцька, їхній результат – 5175 грамів. Третє місце посіла 2-га команда Академії рекреаційних технології і права (Роман Григор’єв, Дмитро Маслош) з м. Луцька з результатом 4977 грамів «улову».

В особистому заліку призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – Віталій Яцина команда Палацу учнівської молоді з м. Ковеля з результатом 5406 грамів;

ІІ місце – Вадим Кужель команда Палацу учнівської молоді з м. Ковеля – 3636 грамів;

ІІІ місце – Андрій Сітовський команда Академії рекреаційних технології і права з м. Луцька – 3063 грамів.

Найбільшу рибу (йорж – 70 г) впіймав Анатолій Саюк із Турійська.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями від організаторів заходу.