Дорога є!

Дорога є!

Колківський селищний голова Олександр Палінкевич (на фото) стверджує: увага усієї громади їхнього населеного пункту цьогоріч була прикута до одного об’єкта –  відрізку дороги Луцьк – Малевичі – Дольськ, що пролягає через цей населений пункт. Усіх цікавило: буде чи не буде. Тепер – є!

Центральна дорога у Колках ще з радянських часів була в занедбаному стані. Водіям той відрізок був добре знайомий, бо на ньому згадували усіх «нечистих». Допекли ями та вибоїни й місцевим жителям, бо автівки об’їжджали катакомби й курсували попід вікнами. До того ж, роками у цьому місці в мокру пору року стояла вода. І лише на початку 2013-го все змінилося.

«Колківчани знають: ця дорога – то вольове рішення Бориса Клімчука. Ми всі читали газети й спостерігали за тим, як розвиваються події. Однак обіцянку виконано: на будівництво 760 метрів полотна витрачено 3 мільйони 600 тисяч гривень державних коштів. Зроблено – на совість, бо є водовідведення, що убезпечить від підтоплень. Мають бути тротуари і освітлення. Є прекрасна розв’язка при в’їзді до селища – на повороті до Кузнецовська. Це оцінили не тільки наші колківчани. Цією дорогою їздить чимало не тільки волинян, а й іноземців. Тому вона у певному сенсі стала хорошою візиткою краю», – зазначає Олександр Олексійович.

Однак робота у Колках цьогоріч кипіла не лише на центральній вулиці. За гроші місцевого бюджету освітлили вулиці селища, встановивши 12 ліхтарів та зробили до двох кілометрів шляхів із білощебеневим покриттям. Ще 930 м такої ж вуличної дороги оновили коштом обласного бюджету.

Олена ЛІВІЦЬКА.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%