Підвищуємо кваліфікацію вчителів початкових класів

Підвищуємо кваліфікацію вчителів початкових класів


Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти організував та провів тренінги для вчителів, місія яких – навчати учнів перших класів із 1 вересня 2018 р.

Їх проводили тренери, які пройшли відповідну підготовку. Це 41 особа, серед них 5 працівників ВІППО, 14 – міських та районних методичних кабінетів, 22 – вчителі початкових класів ЗЗСО області. 2 тренери пройшли підготовку в ГО «Освіторія», ще 2 – в БФ «Крок за кроком», решта навчались у ВІППО відповідно до спеціальної програми.
Навчання педагогів складалося з двох етапів: дистанційного курсу на освітній платформі «Ed era» та очних сесій.
Другий (очний) етап проходив під координацією ВІППО протягом трьох сесій – у лютому, березні та червні в формі тренінгових занять. Це дало змогу вчителям практично відпрацювати сучасні методики та технології навчання школярів. Як результат, слухачі отримали сертифікат про підвищення кваліфікації. 
Усі вчителі пройшли або завершують навчання на онлайн-курсах (дистанційний етап навчання). Наявність двох сертифікатів є обов’язковою умовою для роботи в першому класі. 
Для тих педагогів (46 осіб, 2 групи), які з різних причин не змогли пройти навчання із 1 лютого по 30 червня, організовано навчання на очних сесіях у серпні, а пройти навчання на «Ed Erа» можна в будь-який зручний для вчителя час (онлайн-курс відкрито цілодобово). Педагогічні працівники, які вчитимуть учнів перших класів у 2019/2020 н. р., проходили навчання з 1 вересня по 15 грудня.
Всього підготовлено 2016 учителів початкових класів, у тому числі спеціальних закладів освіти. 
У вересні-листопаді 2018 р. заступники директорів, асистенти вчителів із інклюзивної форми навчання, вчителі фізичної культури та образотворчого і музичного мистецтв пройшли навчання на онлайн-курсах і триденних районних тренінгах за темою «Особливості організації навчальної діяльності школярів в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».
Працівники нашого відділу, викладачі кафедр ВІППО протягом 2017/2018 навчального року активно співпрацювали із регіональними ЗМІ, розповідали про освітню реформу: три теле-, одна радіопередачі, інтерв’ю для трьох телеканалів та інтернет-видання «Конкурент», газети «Волинь», три телевізійні лекції.

Світлана ЄНДРУЩУК, 
завідувач відділу початкового навчання та дошкільного виховання ВІППО.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 21.2%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (13) - 39.4%
Мені байдуже. (11) - 33.3%