Рахуйте валюту перед митним контролем

Рахуйте валюту перед митним контролем

Волинські митники на посту «Ягодин» встановили перевищення дозволеної для вивезення норми готівки валюти на 2 тисячі євро. ЇЇ у пачці купюр разом з іншими грошима, без ознак приховування, намагався провезти у Польщу пасажир легкового автомобіля, що скористався  «зеленим коридором» як смугою спрощеного митного контролю.

Волинська митниця нагадує громадянам України, що дозволена до вивезення норма готівки визначена постановою Нацбанку України від 27.05.2008 №148 у розмірі до еквіваленту 10 тисяч євро. Надмір підлягає обов’язковому письмовому декларуванню та документальному підтвердженню походження.

Відтак, пасажиру залишили 10 тисяч Євро. Решту, що за курсом Нацбанку України становить 61,4 тисяч гривень – тимчасово вилучено до рішення суду.

Згідно зі статтями 471,472 Митного Кодексу України недекларування валюти, що перевищує встановлену норму, тягне за собою накладення штрафу та її конфіскацію, інформує Волинська митниця ДФС.

 До слова, за 2018 рік через перевищення громадянами норми вивезення готівки валюти Волинська митниця вилучила, за рішенням суду конфіскувала і переказала до Державного бюджету України 12140 євро та 65874 доларів.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%