Розбагатіли на… ковбасі

Розбагатіли на… ковбасі

Від тростянецьких ковбас не лише покупець у захваті. Ще більше користі приносять вони Тростянецькій сільській раді. Адже робота підприємства – це зайнятість населення і потужні надходження до місцевої казни, підтверджує сільський голова Валерій Ткачук:

– Завдяки цьому торік ми на 300 тисяч гривень відремонтували садочок, на 60 тисяч відкорегували генеральний план села. Бо це, до речі, було дуже важливо: село швидко розростається, люди будуються, бізнесують, господарюють. Не хочу хвалитися, але є 64 заяви на виділення земельної ділянки під житлову забудову. Причому не лише від мешканців нашої сільради (це п’ять населених пунктів), а навіть із Луцька та Ківерців.

Маючи потужне фермерське господарство «ПолянаМ», віднедавна ще й нового інвестора – «УкраїнаМ» – Тростянець отримав.

– Це товариство орендує паї і за кожен платить п’ять центнерів зерна! У тваринницькому комплексі, де «УкраїнаМ» утримує 500 голів ВРХ, працюють наші мешканці. Та й благодійності товариство не цурається. Від нього торік вихованці дитсадка отримали ігровий майданчик вартістю близько 30 тисяч, – провадить сільський голова.

Участь у проектах для жителів Тростянця – теж не дивина. 2012-го за участі у ПРООН вдалося отримати кошти на ремонт у садочку й опалення. Завдяки минулорічній перемозі у проекті від Фонду сприяння місцевому самоврядуванню село має отримати новенького трактора вартістю 160 тис. грн.

Утім такі успіхи громаду не зупиняють. Як розповів Валерій Ткачук, у змінах до генплану було передбачено ще п’ять ділянок для ведення підприємницької діяльності. А це знову ж таки – нові надходження до сільської казни.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%