Немає щеплення? До школи зась!

Немає щеплення?  До школи зась!

Аби забезпечити виконання санітарного законодавства, з понеділка, 11 лютого, введено обмеження щодо відвідування закладів освіти дітьми, які невакциновані. Таке рішення було прийняте на нараді під головуванням заступника Ковельського міського голови Ігоря Прокопіва, за участю працівниів освіти та медицини. 

Незважаючи на ускладнення епідемічної ситуації в області, робота в організованих колективах проводиться не на достатньому рівні. Зокрема у ЗОШ №№2, 9 та 12 нещепленими залишається 30 відсотків дітей.

Загалом школи у Ковелівідвідують 1168 нещеплених учнів, що унеможливлює припинення поширення захворювань та стабілізацію епідемічної ситуації, інформує Ковельpost.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», а саме ст.15 «Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах» дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

Єдиним ефективним засобом впливу на рівень захворюваності на кір є формування колективного імунітету, тобто рівень вакцинації повинен сягати 95%. Відповідною вакциною медичні заклади Ковеля забезпечені. 
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (169) - 31.2%