Дванадцятикратна!

Дванадцятикратна!

Заслужений майстер спорту України, ковельчанка Тетяна Коб продовжує утримувати лідерство в боксі серед представниць прекрасної статі України: на її рахунку уже дванадцята перемога на чемпіонаті України з боксу. 

У Харкові завершився Чемпіонат України з боксу серед жінок у вікових групах: жінки, молодь, юніорки та дівчата. За результатами цих змагань буде сформовано склад збірної України, який представлятиме нашу країну на цьогорічних світових та європейськихчемпіонатах та братиме участь у ліцензійних стартах на Олімпійські ігри 2020 року. Буде серед них і ковельчанка - Тетяна Коб. Адже здобула чергову - дванадцяту золоту медаль, пише Ковельpost.

Крім того, 22 березня у Львові у клубі «Малевич» відбудеться незабутнє спортивне шоу - перший матч Ліги жіночого боксу між командами України та Польщі. Нашу державу представлятиме команда «Українські Левиці», до якої увійшла і Тетяна Коб


На своїй сторінці в Інстаграм вона подякувала усім за підтримку: «12-ти кратна чемпіонка України! Дякую усім, хто був поруч і вболівав за мене. Їду додому, на рідну Волинь в м. Ковель, везу золоту медаль».

Крім того, бронзову нагороду за третє місце у чемпіонаті здобула ще одна ковельчанка - Олександра Федіс. 

Третя представниця ковельської школи боксу, яка також брала участь у змаганнях, молода та перспективна Анна Жуковська посіла п'яте місце.

Усі троє є вихованками Заслуженого тренера України Віктора Рогатіна

Наш кор.
На фото з сайту Ковельpost: Тетяна Коб з тренером Віктором Рогатіним та подругами по команді Олександрою Федіс і  Анною Жуковською.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%