На Волині діти стають жертвами отруєння чадним газом

На Волині діти стають жертвами отруєння чадним газом

Нещодавно Волинь сколихнула звістка про загибель від чадного газу 36-річної мешканки Нововолинська та її півторарічного сина.

Трагічна подія сталася 30 січня 2019 року, а уже наступного дня до реанімаційного відділення Горохівської районної лікарні із діагнозом «отруєння чадним газом» було доставлено 21-річну мешканку Горохова та її 5-річного брата, а до Володимир-Волинської районної лікарні - 42-річну мешканку села Зимне та двох її дітей – 16-річного сина і 13-річну доньку. На щастя, усі вони вижили.

Використання несправних опалювальних приладів у холодні пори року, нехтування елементарними правилами самозбереження й недотримання правил пожежної безпеки минулоріч спричинило загибель чотирьох мешканців області – у Володимир-Волинському, Ківерцівському, Любомльському та Рожищенському районі, - інформує прес-служба прокуратури області.

Почасти до смерті призвело куріння в ліжку та зловживання алкоголем.

Усі ці випадки розслідувані та кримінальні провадження закрито, адже ознак насильницької смерті громадян не виявлено.  

У зв’язку зі збільшенням випадків отруєння волинян чадним газом й аби упередити можливі жахливі наслідки спричинених недотриманням правил пожежної безпеки нещасних випадків, правоохоронці звертаються до мешканців області із проханням бути відповідальними у користуванні опалювальними та електричними приладами й обережними з вогнем.

«Пам’ятайте – від дотримання вами вимог правил пожежної безпеки залежить ваше життя та життя ваших дітей!», - наголошують правозахисники.

Наш кор.

Фото з відкритих джерел. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%