Буде пасовище – буде й худоба

Буде пасовище – буде й худоба

Хоч Олика (Ківерцівський р-н) і селище, але так склалося, що худобу тут тримає чимало людей, та й у довколишніх селах Метельне та Личани теж, а тому громада клопочеться про те, аби 25 га пасовище залужили коштом обласної програми.

Розраховують на допомогу влади в облаштуванні пасовища, а згодом готові доглядати його самі. Справжній господар знає ціну хорошій справі.

Олицький селищний голова Олена Кашевська завзято відстоює інтереси своїх земляків: «Ми знаємо і бачимо, що програма із залуження прекрасно працює. Із заздрістю дивилися на ті села, де пасовища довели до ладу. А тому розраховуємо, що 2014-го з допомогою обласної влади нам вдасться залужити 15 гектарів пасовища в Олиці та ще 10 – у Метельному. Хоча ці луки природні, але хочемо, аби худоби не меншало. В Олиці (позаяк це селище) погосподарський облік ВРХ не ведеться, а от у двох наших селах є 277 голів. Наша рада у районі – у лідерах й щодо штучного осіменіння. Тобто боремося за якість стада, молока і за те, щоб були доходи людям. Згодом ми готові і свої кошти вкладати у підживлення пасовища, його впорядкування».

Олена ЛІВІЦЬКА.

На фото Людмили ОЛІЩУК: Олицький селищний голова Олена Кашицька та Дубищенський сільський голова Володимир Гламазда під час сесії районної ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%