За всіх, хто постраждав…

За всіх, хто постраждав…


Незважаючи на нестримний процес переходу парафій у лоно новоствореної Православної церкви України, чимало громад залишаються вірними УПЦ (МП). Зокрема, й на Ратнівщині.

У день пам’яті Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської, Високопреосвященніший митрополит Володимир-Волинський і Ковельський УПЦ (МП) Володимир звершив Божественну літургію в храмі на честь Преподобного Агапіта Печерського смт Ратне.
Богослужіння відбулося 10 лютого. У спільноті «Православна Ратнівщина» колеги з порталу «Район. Ратне» знайшли й додаткову інформацію:
«Митрополиту Володимиру співслужив благочинний Ратнівської округи протоієрей Анатолій Гурський та настоятель храму протоієрей Ігор Антонюк. Разом із владикою молилися і ратнівчани за мир в Україні та про єдність Православної церкви. Зокрема, у храмі лунали молитви за упокій душ усіх, хто постраждав за віру Христову у часи безбожного гоніння».
Інформація з приводу того, чи планує митрополит Володимир зі своїми вірними долучатися до ПЦУ, чи збирається й надалі залишатися в УПЦ (МП), котру за новим законодавством доведеться перейменувати на Російську православну церкву в Україні, наразі немає.

Наш кор.

На фото спільноти «Православна Ратнівщина»: зустріч Митрополита Володимира на порозі ратнівської церкви.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%