От приїде Сюмар, Сюмар нас розсудить!

От приїде Сюмар, Сюмар нас розсудить!

18 лютого 2019 р.  на Волині з робочою поїздкою перебуватиме голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар. Про це «Волинській газеті» стало відомо з надійних джерел.


У рамках програми – зустріч Вікторії Петрівни із представниками ЗМІ Волинської обл. на тему: «Проблеми сучасної української журналістики». Початок зустрічі – об 11 год. Місце проведення: овальний конференц-зал готелю «Україна», вул. Словацького, 2, м. Луцьк.

Слід зазначити, що Вікторія Сюмар – впливова фігура в сучасній українській політиці. Вона – заступник голови фракції «Народний фронт», котра разом із БПП «Солідарність» складає парламентську більшість та сформувала уряд спочатку на чолі з Арсенієм Яценюком, а потім – під керівництвом Володимира Гройсмана.

Голова комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики відома як послідовний захисник інтересів вітчизняних журналістів (бо й сама закінчила Інститут журналістики Київського національного університету) та автор багатьох законопроектів із боротьби з ворожою пропагандою.

Оскільки у журналістів Волині за період реформування телебачення та друкованої періодики накопичилося чимало питань щодо невиконання владою  покладених на неї самою ж владою повноважень, а також зважаючи на броунівські процеси в «нових медіа» системи Інтернет-поширення, розмова з Вікторією Петрівною обіцяє бути цікавою та результативною.

Цілком імовірно, що в зустрічі візьме участь і колега Вікторії Сюмар по фракції «Народний фронт», народний депутат України від Володимир-Волинського округу №19 Ігор Гузь, який також надає великої уваги розвитку місцевих медіа та гостро критикував екс-губернатора Володимира Гунчика за його діяльність у цій сфері.

Наш кор.

На фото з Вікіпедії: Вікторія Сюмар під час прес-конференції.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%