Добре робить, мало говорить

Добре робить, мало говорить Коли у Доброму, що на Камінь-Каширщині, запитати людей про те, який їхній сільський голова, то більшість точно скаже: «Господар – справжній! Така людина, яка багато робить, але мало говорить».

Добренська сільська рада – одна з тих на Камінь-Каширщині, що можуть похвалитися розбудованою інфраструктурою. Кажуть люди, запорука успіху – це Петро Матвійчук. На посаді Добренського сільського голови він трудиться не одне скликання. Може, тому, що досвідчений, а може – тому що працював свого часу керівником місцевого СВК, Петрові Артемовичу вдається робити те, про що багато його колег тільки  виношують наміри. Наприклад, територію сільської ради однією з перших в районі газифікували. Тут давненько селяни мають водопровід. Усі Дороги в Доброму – із твердим покриттям.

Рекламувати здобутки громади Петро Матвійчук не дуже любить. Непомітно, без пафосу село на чолі з лідером отримує друге дихання. Лише останнім часом тут провели ремонт у школі, облаштували санвузли, відремонтували Будинок культури, провели реконструкцію приміщення СВК під дитячий садочок…

А позаяк за плечима Петра Артемовича – чималий господарський досвід, до нього часто за порадою звертаються молоді земляки чи колеги. Паралельно із обов’язками сільського голови він є членом Ради старійшин району.

Олена ЛІВІЦЬКА.

На фото: голова райдержадміністрації Іван Вовк та Петро Матвійчук оглядають приміщення майбутнього ДНЗ у с. Добре.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%