Ендшпіль!

Ендшпіль!

Володимира Гройсмана замінить Ігор Палиця?

Головний редактор інтернет-видання «Лівий Берег» Соня Кошкіна у своєму телеграм-каналі розповіла, що вже відоме ім’я майбутнього Прем’єр-міністра України.

Соня Кошкіна з видання «Лівий берег», яку ідентифікують як абсолютно лояльну до нинішньої влади, повідомила, що нібито в разі перемоги на президентських виборах Володимира Зеленського новим Прем’єр-міністром України може стати нинішній голова облради Ігор Палиця, який раніше був головою Одеської облдержадміністрації, а ще раніше – народним депутатом України від Луцького округу №22. 
«Принаймні два джерела Соні Кошкіної з числа гостей Ігоря Коломойського стверджують, що чули тости на честь майбутнього Прем’єр-міністра … Ігоря Палиці. Крім того, на питання у Facebook, чи виступав на святі кандидат у Президенти Володимир Зеленський, вона відповіла так: «З трьох разів здогадайтеся», – пише портал «Рівненські новини», а також низка інших веб-ресурсів, так само наближених до чинної влади, розповідаючи про святкування 13 лютого ц. р. дня народження екс-голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського.
Слід нагадати, що розмови про те, що Ігор Палиця може стати новим керівником Уряду, виникають уже не вперше. Торік, наприклад, під час прямого ефіру на телеканалі «АВЕРС» на пряме запитання, чи пропонувала Юлія Тимошенко цю посаду в разі її перемоги на виборах Президента України, Ігор Палиця 31 травня 2018 р. відповів: «Якщо виграє Тимошенко і запропонує очолити уряд, це буде велика довіра до мене... Це можливість змінити країну».
Правда, одразу ж  деталізував, що сама Юлія Тимошенко йому цього не пропонувала (хоча спілкування між ними присутнє), а для зміни глави Кабміну потрібно спочатку виграти парламентські вибори, які повинні відбутися в останню неділю жовтня 2019 р.
Щодо стосунків Ігоря Палиці з нинішнім Прем’єр-міністром України, представником «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Володимиром Гройсманом, то в минулі роки Ігор Палиця також із ним регулярно контактував. Мало того: спільно вони відвідували новобудову Перинатального центру в м. Луцьку та брали участь у нараді з бізнесменами. Але якась «чорна кішка», а не Соня Кошкіна, перебігли дорогу цих стосунків, то вже восени 2018 р. Ігор Палиця публічно заявив, що розчарувався у Володимиру Гройсману після неодноразових та безрезультатних звернень до нього з пропозицією розблокувати роботу КП «Волиньприродресурс». Але земельних ділянок для видобутку корисних копалин, зокрема, бурштину, Київ так і не виділив… Чи відновилися контакти зараз, невідомо.
Щодо нової серії чуток про прем’єрство, то їх Ігор Палиця, який перебуває за межами Волині, ніяк не коментує. Хоча володіє інформацією…

Роман УСТИМЧУК.

На фото Костянтина СЕМИЦЬКОГО: Володимир Гройсман та Ігор Палиця під час візиту в Перинатальний центр.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%