Європейський вимір

Європейський вимір

Боратинський сільський голова Луцького р-ну Сергій Яручик очолює відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад на Волині, відтак координує роботу колег у різних куточках краю.

А успішним господарюванням на території очолюваної ним ради показує хороший приклад іншим.

– Останніми роками ми відчули значний позитив, розробляючи проекти. Таким способом у багатьох селах вдалося відбудувати клуби, стадіони, причому – на європейський лад. Люди вже навчилися. – каже Боратинський сільський голова, котрий очолює відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад на Волині, Сергій Яручик. – Підтримує і влада: маємо гарні під’їзні шляхи до церков, вулиці освітлені вже на 80%. Думаю, доклавши зусиль, вже скоро вийдемо на всі 100%.

Так, у Боратині давно Європа. Дають лад і в 3 прилеглих до ради селах.

– Уже працює школа у селі Рованці, зведено приміщення ДНЗ, наша влада підтримує і всіляко сприяє тому, щоб садочок якомога швидше діяв. Це зрозуміло: у Рованцях чимало багатодітних сімей. Узагалі на території сільської ради мешкає 80 матерів-героїнь. У той же час – понад сто багатодітних сімей. Для нас дошкільна та шкільна освіта – пріоритет.

На високому рівні й медицина. Ну, це зрозуміло.

– Медична реформа для нас однозначно позитивна, – каже Сергій Яручик. – Поясню чому. Окрім того, що раніше в амбулаторії був один працівник, тепер є 13 державних кабінетів. При амбулаторії функціонує соляна шахта, стоматологічний, масажний та косметологічний кабінети, аптека, фахівець-лаборант із обласного центру приїхав до нас на роботу – змогли переконати. Фактично жителі села Боратин за рівнем і способом життя вже не поступаються лучанам.

Світлана ДУМСЬКА.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%