«Дядя Стьопа» розбереться?

«Дядя Стьопа» розбереться?

Метод бумеранга спрацював у стосунках між двома гілками обласної влади. 

Каменем спотикання став перекроєний за одну ніч проект бюджету області на 2019 р., який апарат облради подав на розгляд депутатів сесії облради 20 грудня 2018 р. На засіданні начальник департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк у публічному виступі вказав на суттєві недоліки цього документу та закликав за нього не голосувати. З аналогічною позицією виступила ще одна сторона розробника проекту – голова облдержадміністрації Олександр Савченко.
Врешті-решт, більшість проголосувала за свій проект, жодним чином не врахувавши аргументів представників виконавчої влади області.
Тому на початку січня ц. р. Олександр Савченко подав позов в Окружний адміністративний суд, і бідний, як церковна миша, суддя Сергій Костюкевич (все майно записане на його родичів) 11 березня ц. р. нарешті приступить до розгляду справи по суті. 
Не очікуючи вердикту служителів Феміди, «третій поверх» перейшов у наступ. Заступник голови облради Роман Карпюк скерував до «дяді Стьопи-міліціонера» дві заяви про нібито перевищення службовцями своїх повноважень: щодо Олександра Савченка та Ігоря Никитюка. А потім тим самим відповів і голова облдержадміністрації щодо Олександра Пирожика.
А тим часом президентські вибори наближаються. І в кулуарах облради уже гуляють чутки про можливе переформатування депутатської більшості та керівного складу органу місцевого самоврядування Волині залежно від того, хто з кандидатів стане новим главою держави…

Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: під час скандальної сесії 20 лютого 2018 р. заступник голови облради Роман Карпюк, керуючий справами апарату облради Дмитро Дубняк і перший заступник голови облради Олександр Пирожик.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%