Весняна година сто років годує!

Весняна година сто років годує!


У ДП «Городоцьке лісове господарство» стартувала лісокультурна компанія. 

5 березня у кожному із шести лісництв створено по 2-3 гектари лісових культур.
– Цьогорічної весни плануємо провести лісовідновлення на площі  не менше 352 га, – розповідає директор ДП «Городоцьке ЛГ» Віктор Данилюк. – Це дорівнює площі суцільних зрубів 2018 року. Зокрема, відповідно до проектів – лісових культур буде створено на площі 72 га, сприяння природному відновленню проведено на площі 240 га, а 40 га буде залишено  під природне відновлення .
У народі кажуть: «Весняний день рік годує!». Лісівники ж твердять, що на Поліссі, де грунти переважно піщані, дорога кожна сприятлива година, а відтак можна говорити, що «Вдала година сто літ може прогодувати!» Саме так виходить з лісовими саджанцями, що приймуться з добрих рук і ростимуть сто і більше літ.
– Зараз у грунті ще вдосталь вологи,  – наголошує головний лісничий державного господарства Сергій Бабік. – То ж поки не настала тепла погода і не «пішли» в ріст сіянці, необхідно вчасно провести весь комплекс робіт. А це й викопування сіянців із розсадника, сортування, обробка хімічними препаратами кореневої системи; із траншей з піском необхідно вибрати жолудь дуба, який також починає «накльовуватись»… Підготовка грунту проведена ще восени минулого року. Залишилось запросити до участі в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» всіх охочих: долучити депутатів, представників влади та місцевих громад, учнівську молодь, вчителів, громадськість, місцевий люд.
Дуже приємно, що із кожним роком кількість  учасників таких заходів із лісовідновлення стає все більше й більше.
Отож в лісівників відповідальна пора відновлення лісу для майбутніх поколінь розпочалась! Запрошуємо всіх  небайдужих краян прийняти участь у створенні лісів майбутнього.

Олена НЕКРИШЕВИЧ,
інженер лісових культур ДП «Городоцьке ЛГ».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%