Що Девід Гейл доповість Дональдові Трампу?

Що Девід Гейл доповість Дональдові Трампу?

Заступник державного секретаря США Девід Гейл зустрівся з усіма провідними кандидатами на пост Президента України 7 березня в рамках свого візиту до м. Києва.


Про це Девід Гейл, який займає посаду, аналогічну до українського відповідника заступник Міністра закордонних справ,  заявив під час прес-конференції за результатами візиту, не уточнивши, про кого саме йдеться.

«США підтримують народ України і демократичний процес, а не якогось конкретного кандидата. Це буде ключовим тестом розвитку української демократії, і ми очікуємо вільних і чесних виборів. І коли вибори минуть, США продовжать роботу над стратегічними відносинами з Україною та її народом», – зазначив Девід Гейл, якого цитує «Радіо Свобода».

З іншим джерел стало відомо про мінімум одну зустріч із кандидатом у Президента України Володимиром Зеленським. Під час відвертого обміну думками Володимир Зеленський розповів заокеанському дипломатові, що зазнає тиску з боку силовиків, навівши як приклад виявлення поліцією біля його офісу підслуховуючої апаратури, котра належить СБУ.

Як відомо, заступник Держсекретаря США прибув у столицю України одразу після того, як було поширено серію журналістських розслідувань щодо розкрадань грошей в «Укроборонпромі» і «Богдан Моторсі» та причетність до цього першого заступника Секретаря РНБОУ Олега Гладковського (Свинарчука), якого Президент Петро Порошенко спочатку відсторонив, а потім і звільнив із усіх займаних посад на державній службі.

Яку доповідь за результатами візиту в Україну Девід Гейл представить Президентові США Дональдові Трампу, наразі не відомо.

Наш кор.

На фото «Радіо Свобода»: Девід Гейл.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%