Спадщина Гунчика: два фікуси, прапор і стіл із кріслами...

Спадщина Гунчика: два фікуси, прапор і стіл із кріслами...

Журналісти порталу «Конкурент» цими днями зустрілися з головою облдержадміністрації, котрий уже майже рік працює на займаній посаді. Серед іншого очільник виконавчої гілки влади Волині доволі критично висловився щодо «кадрової спадщини», залишеної 23 березня 2018 р. Володимиром Гунчиком.


«Після Володимира Петровича (Гунчика,  -  авт.) мені залишилися два фікуси, прапор (який не мав би тут вісіти), стіл і телефон. Як і повинно бути. Заступники, як я прийшов, відповідно до закону, написали заяви на звільнення.   Перший заступник (Олександр Степанцов, колишній юрист луцького автозаводу приватної компанії «Богдан Моторс», – авт.) мене навіть не чекав, хоча я маю претензії до нього. Саме Олександр Степанцов разом з Сергієм Кошаруком, який залишився, завалили проект Світового банку з розбудови сільських амбулаторій, 10 мільйонів (євро – авт.) відізвали. Але я розумію Сергія Кошарука, який не міг, як волинян, підняти голос на свого начальника. У вас це святе. На Волині, якщо став начальником, то ти – цар (сміється)…».

Слід зазначити, що Олександр Степанцов «завалив» цей проект не лише безапеляційно управляючи Сергієм Кошаруком, але й за участі начальника облздоровуправління Ігоря Ващенюка. Звільнився Олександр Степанцов в один той самий день, що й Володимир Гунчик – 23 березня 2018 р. На знак солідарності з обома чиновниками добровільно написала про відставку з начальниці відділу інформаційної політики облдержадміністрації Світлана Головачук. Решта посадовців в системі обласної влади залишилися, але кількох із них згодом Олександр Савченко таки звільнив.

Зараз першим заступником голови облдержадміністрації трудиться Олександр Киричук.

Світлана КОМА.

На фото ІА «Конкурент»: Олександр Савченко говорить про важку спадщину Володимира Гунчика.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%