Міністр освіти й науки на Волині

Міністр освіти й науки на Волині

Сьогодні, 11 березня,  міністер освіти й науки України Лілія Гриневич робочий візит на Волинь розпочала із зустрічі з головою обласної державної адміністрації Олександром Савченком, його заступниками – Денисом П`ятигорцем та Світланою Мишковець, а також начальницею управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмилою Плахотною.


У першу чергу Лілія Гриневич поділилася враженнями про систему освіти у Волинській області:

— Наше загальне враження, враховуючи те, що область нелегка, з великою часткою сільської місцевості та великою кількістю малокомплектних шкіл, позитивне. Область показує гарні результати. Для прикладу – друге місце  в Україні за включенням дітей з особливими потребами в освітній процес та за розгортанням системи інклюзивної освіти. Я вам дуже дякую за це. Так само Волинь має гарні приклади освоєння державної субвенції на Нову українську школу. До речі, за показниками область справляється значно краще, ніж місто, і це кидається у вічі. Тож я бажаю вам багато сил! Ми без вас не впораємося. Держава віддає гроші, а саме від вас залежить втілення реформи в життя, – наголосила Лілія Михайлівна.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко відзначив, що нова реформа освіти – актуальна та професійна. Зокрема, йому подобається проект «Нова українська школа», інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Серед іншого, на зустрічі обговорили питання функціонування позашкільної освіти в аспекті децентралізації, а також питання реформування професійно-технічної освіти.

Очільниця також побувала у Луцькому ліцеї номер 27, Луцькому педагогічному коледжі, зустрілася з педагогами, які працюють в проекті «Нова українська школа».

У рамках візиту міністр відвідала СНУ імені Лесі Українки, де зустріласяся з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, ректорами/директорами закладів вищої освіти І–ІV рівня акредитації, професійної, загальної середньої, дошкільної освіти, завідувачами міськими та районними методичними кабінетами, представниками управління освіти, науки та молоді, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, Центру якості освіти. Під час зустрічі відбулася предметна розмова про нову українську школу та реалії її впровадження.

Завершить  свій візит на Волинь Лілія Гриневич у Володимирі-Волинському.

Наш кор.

На фото: Лілія Гриневич у Луцькому педагогічному коледжі.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%