Піддубцівські школярі – переможці конкурсу від Представництва ЄС!

Піддубцівські школярі – переможці конкурсу від Представництва ЄС!

Юні волиняни стали єдиними представниками Західної України, котрі на заключному етапі в столиці буде презентувати свої євроінтеграційні досягнення разом із школярами центральної, південної та східної частини держави!


Нещодавно Представництво ЄС в Україні  оголосило Конкурс проектів серед євроклубів України. Метою  конкурсу було  залучення активної молоді з числа євроклубів освітніх закладів до поширення інформації про ЄС та висвітлення тематики: як рух України до ЄС змінює нашу країну?

 За перемогу змагалися багато учасників з різних куточків нашої країни. Проекти, що претендували на перемогу, розкривали різні напрямки: європейські сторінки в історії міста, громади; створення інтернет-карти (custom Google map) об'єктів європейської історичної та культурної спадщини; захист навколишнього середовища; фінансова, економічна та IT грамотність; найкращі практики самоорганізації населення та розвитку громади.

Євроклуб «Сузір’я» ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Піддубці Луцького р-ну увійшов до 20 євроклубів-переможців. які запропонували найкращі проекти і отримають консультаційну, організаційну та фінансову підтримку для втілення свого проекту в життя. Школа – єдина з Західної України, що буде презентувати свої напрацювання у м. Києві разом із освітніми закладами Харкова, Дніпра, Вінниці, Житомира, Миколаєва  і Черкас.

«Проект має назву «Луцьк: з європейського минулого в європейське майбутнє». В рамках його реалізації  заплановано об’єднання школярів- учасників євроклубів у дослідженні сторінок європейської історії міста Луцька та генерування ідей щодо ролі молоді в європейській інтеграції та промоції міста», – прокоментувала координатор проекту Ольга Чухілевич, заступник директора ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Піддубці.  

Переможці будуть нагороджені спеціальними сертифікатами від Представництва ЄС та запрошені на Форум мереж ЄС у вересні 2019 р. у           м. Київ, де і представлять свої напрацювання перед європейськими та українськими дипломатами, учасниками програм Team Europe, College of Europe Alumni Association in Ukraine, Young European Ambassadors, EU Study Days, Інформаційними центрами ЄС, випускниками  Програми Еразмус, учасниками  European Union Visitors Programme.

Проект «Луцьк: з європейського минулого в європейське майбутнє» реалізується в рамках проекту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні» та втілюється євроклубом «Сузір’я» ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Піддубці у співпраці з євроклубом «Мрія» КЗ «НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» та євроклубом «ASTRA» КЗ «ЗОШ І-ІІІ ступеня-колегіум» м. Луцька.

Наш кор.

На фото з відкритих джерел: лого європейських євро клубів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%