Юрій Крась повинен відзвітувати!

Юрій Крась повинен відзвітувати!

Велика кількість вибоїн на луцьких дорогах та вулицях, а також бюрократичні відписки від чиновника з департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради спонукали Громадську раду при Луцькому міському голові ухвалити рішення заслухати звіт про роботу директора ДЖКГ Юрія Крася за минулий рік та почути від нього, чим відомство збирається займатися в році нинішньому.


«З настанням сприятливих погодних умов представниками Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради буде обстежено стан вулично-дорожньої мережі після зимового періоду та визначено пріоритетність виконання ремонту. Першочергово будуть проведені роботи на магістральних вулицях, де курсують маршрути громадського транспорту та вулицях зі значною інтенсивністю руху. Після проведення вищевказаних робіт буде вивчена фінансова можливість ремонту…». Такими канцелярськими фразами обростає чи не кожна відповідь, які масово підписує особисто директор департаменту ЖКГ Луцької міськради Юрій Крась або пропонує для скріплення автографом комусь із заступників Луцького міського голови або й навіть виконувачу повноваження мера обласного центру.

Як з’ясувалося на черговому засіданні Громадської ради при Луцькому міському голові, котре відбулося 13 березня ц. р., звернення від громадян, установ та організацій, скеровані для вирішення по суті директору Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Юрію Красю, завершуються отриманням елементарних відписок. Чи то клопотання щодо перенесення смітника від входу в православний храм. Чи то ліквідація аварійної ситуації з підтопленням житлового будинку воїна-афганця внаслідок неякісно виконаного ремонту дороги. Чи то п’ятирічне ігнорування звернення колективу облнаркодиспансеру стосовно невідкладного ремонту кількох десятків суцільного бездоріжжя по вул. Карбишева…

В кожній відписці – посилання на «сприятливі погодні умови», котрі мають настати, нагадування про пріоритети «інтенсивності руху», а також – «вивчення фінансової можливості» невідомо коли. Тобто, у відомстві, очолюваному Юрієм Красем і до якого в багатьох лучан за вже проведений неякісний ремонт вулиць та доріг (або взагалі не проведений!), виникло чимало претензій, продемонстрували, що роботи в м. Луцьку в цій галузі торік проводилися цим чиновником за невідомими громадськості пріоритетами, котрі з невідомих причин залишаються секретними і на рік нинішній.

«Тому ми й вирішили запросити Юрія Крася на чергове засідання, щоб публічно прозвітував, що в м. Луцьку в сфері ремонту вулиць та доріг зроблено, що не зроблено і що має бути зробленим, – сказав голова Громадської ради при Луцькому міському голові Володимир Данилюк. – Думаю, лучанам буде цікавою ця інформація. Як і відповіді Юрія Крася на низку конкретних питань «без сприятливих погодніх умов», яких він до 13 березня так і не дочекався».

Але чи варто від цього чиновника очікувати якихось реальних результатів роботи, якщо навіть кілька десятків метрів асфальту до його офісу позлазили разом із снігом, якого цієї зими фактично й не було?

 Світлана КОМА.

На фото автора: офіс Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради, де працює Юрій Крась.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%