Чергове вбивство журналіста

Чергове вбивство журналіста

У столиці знайдено мертвим співробітника Департаменту інформполітики Адміністрації Президента України Олександра Бухтатого!


У м. Києві знайдено мертвим головного консультанта Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Олександра Бухтатого. Тіло знайшли близько 7 ранку випадкові перехожі на вулиці Багговутівській неподалік від недобудованої церкви.

Подробиці повідомляє видання «Детектор Медіа». Додаткову інформацію надала й Служба інформації Національної спілки журналістів України.

Лікарі швидкої констатували смерть. За словами медиків, у чоловіка розбита голова. За даними видання «Еспресо», загиблим виявився головний консультант Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Олександр Бухтатий.  

Цю інформацію «Детектору медіа» підтвердив директор департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко. Він також додав, що є підозра про насильницьку смерть. Наразі проводиться судово-медичyа експертиза.

Пан Шевченко зазначив, що, за усіма ознаками, загибель не пов’язана зі службовою діяльністю потерпілого – швидше за все, йдеть про корисливі мотиви злочину. 

Прес-офіцер Шевченківського управління поліції Анна Зубрєва підтвердила, що тіло відправлено на судово-медичну експертизу. Подробиці розслідування справи зможуть повідомити за кілька годин.

За словами речника Національної поліції Ярослава Тракала, за попередньою інформацією явних слідів та ознак насильницькою смерті на тілі не виявлено. «Остаточні висновки можна буде зробити після розтину і проведення судово-медичної експертизи. Подія зареєстрована. Після отримання висновків судово-медичної експертизи буде визначена правова кваліфікація, за якою буде відкрите кримінальне провадження», – сказав він

«Національна спілка журналістів України висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблого. Пізніше буде опубліковано текст офіційного співчуття НСЖУ, до 2017-го року Олександр Бухтатий входив до складу Секретаріату організації», – зазначає Служба інформації НСЖУ.

Слід підкреслити, що Олександр Бухтатий за життя активно працював у мас-медіа, після призначення на відповідальну посаду в Адміністрацію Президента мав тісні контакти і з волинськими журналістами, а також – із облорганізацією НСЖУ на чолі з Михайлом Савчаком. У 2017 р. був одним із кандидатів на посаду голови НСЖУ. У Олександр Бухтатий службових справах неодноразово бував у м. Луцьку та інших містах, в силу можливостей намагався допомогти колегам-журналістам.

Наш кор.

На фото «Детектор Медіа»: таким був Олександр Бухтатий.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%